top of page

Teken de Petitie Stop verkoop EntrepotdokDe Alliantie, een woningcorporatie met ruim 200 sociale huurwoningen in het Entrepotdok-complex, centrum Amsterdam, wil 140 (!) van deze sociale huurwoningen verkopen. Het negatieve advies van de bewonerscommissie (https://www.bcentrepotdok.nl) heeft de Alliantie naast zich neergelegd.

Teken de PetitieWij,allen die tegen de verkoop van deze sociale huurwoningen zijn, constateren:

De Alliantie heeft besloten om 140 sociale huurwoningen in het Entrepotdok-complex te koop aan te bieden aan de zittende huurders. De bewonerscommissie heeft hier in 1021 negatief over geadviseerd:

  • het is slecht voor gemeenschapsopbouw,

  • de diversiteit van bewoners neemt af,

  • het is onbetaalbaar voor de meeste huurders.

Hiermee verdwijnen voorgoed mooie woningen in een monumentaal pand, waarvoor hooguit kleinere woningen op mindere locaties terugkomen. en verzoeken: De Alliantie af te zien van de verkoop van sociale huurwoningen in het Entrepotdok-complex.Comments


bottom of page