top of page

Wij weigeren de huurverhogingDe afgelopen 10 jaar stegen de huren met meer dan 35%. Meer dan 800.000 huurders hebben na het betalen van de huur te weinig over voor de noodzakelijke kosten en levensonderhoud. Actiegroep ‘Wij Weigeren de Huurverhoging’ strijdt daarom voor meerjarige huurbevriezing (2022-2026) om wonen voor iedereen weer betaalbaar te maken, en te houden.


Om dit mogelijk te maken is actie nodig. Actiegroep Wij Weigeren de Huurverhoging helpt huurders zich te organiseren. Meld je nu alvast aan om het voorstel tot huurverhoging in 2022 te weigeren. Daarnaast kun je ook doneren, zodat het komend jaar deze campagne bij zoveel mogelijk huurders onder de aandacht kunnen brengen en meerjarige huurbevriezing kunnen afdwingen!


Bovenstaande tekst is afkomstig van de website https://wijweigerendehuurverhoging.nl/. Volg de link, laat je dieper informeren en meld je aan voor acties.Comments


bottom of page